Apribotos sudėties mityba ( LID – Limited Ingredient Diets )

Apribotos sudėties mityba ( LID – Limited Ingredient Diets )

Kas yra Apribotos Sudėties Mityba ? Kodėl „Canine Caviar „ yra šarminė
Apribotos Sudėties Mityba? Kodėl ASM yra naudinga?

  Laikas visiems yra ribotas! Ar norite, kad jūsų augintinis ilgai gyventų ir turėtų kokybiškai geriausią įmanomą gyvenimą? Visada! Visos šunims skirtos „Canine Caviar“ formulės yra specialiai sukurtos ribojant sudedamasias dalis ir vadinamos Apribotos Sudėtie Mityba - ASM ( LID ) dietomis ar mityba.
  Kas iš tikrųjų yra apribotų ingredientų dieta/mityba? Ribotų sudedamųjų dalių mityba yra tokia, kaip ji ir gali skambėti – dietos sudėtyje yra labai nedaug ingredientų. Ingredientai, kuriuos vartoja jūsų augintinis (-iai), specialiai apribojami, kuriant ir pritaikant ėdalų formules. Sumažintas ingredientų skaičius, kurie veikia jūsų augintinį, sumažins ir padės nustatyti alergenus ar jautrumą ribojamoms sudėtinėms dalims ar maisto rūšims.


Kaip ?

Naudojant „Canine Caviar“, kuo mažiau ingredientų tuo didesnis virškinamumas ir nauda.  Kiekvienas „Canine Caviar Limited Ingredient“ šarminantis mišinys yra sudarytas iš vieno baltymo ir vieno sudėtinio angliavandenio komplekso. Vieną baltymą lengviau apdoroti augintinio virškinimo sistemai, o įsisavinant vieną kompleksinį angliavandenį geriau paskirstoma energija.

  „Canine Caviar“ rekomenduoja baltymų šaltinių rotaciją/kaitaliojimą (Protein Rotation), kad užtikrinti aminorūgščių įvairovę reikalingą sukurti pilnavertį aminorūgščių profilį. Tai padeda išlaikyti sveiką imuninę sistemą ir sumažina alergijų pavojų.

   Baltymų kaitaliojimas užtikriną tokį mitybos principą , kaip šunys natūraliai valgytų gamtoje, nes valgo tai, ką gali sumedžioti tą dieną. (t. y. vištiena šiandien, antis rytoj).

  Pradėkime nuo pagrindų. Kodėl ASM (LID) yra naudinga? „Canine Caviar“ Apribotos Sudėties Mitybos šarminantys ėdalai yra arčiausiai to, kaip vilkas ar laukinis šuo valgytų gamtoje. Šunys turi labai trumpą virškinamajį traktą ir jų virškinamo sistemą nėra skirta apdoroti kelių baltymų ir (arba) kelių angliavandenių šaltinių tuo pačiu metu. Mažiau ingredientų reiškia mažiau streso virškinimo sistemai, o tai reiškia stipresnę imuninę sistemą.

  Mūsų ėdalų gabalėliai yra žaibiškai apdorojami termiškai žemoje temperatūroje, kad išlaikyti maistinį vientisumą ir padidinti maisto medžiagų biologinis prieinamumas (maistinės medžiagos, kurias galima absorbuoti į organizmą), tuo pačiu sumažinant žalą baltymams ir natūraliai esantiems vitaminams bei mineralams. Mažiau pažeisti ingredientai reiškia ir didesnį kalorijų kiekį, reiškia ir geresnį maistingumą bei pilnavertiškesnę mitybą. Visi baltymai ir angliavandeniai turi 4 kalorijas viename grame prieš juos apdirbant, o visuose riebaluose yra 9 kalorijos viename grame prieš jų apdorojimą.

  Dėl aukščiau išvardintų principų laikymosi „Canine Caviar“ produktai iš rinkoje esančių pasižymi didžiausiu virškinamumo rodikliu kuris siekia 91-93%, visa tai nenaudojant jokių genetiškai modifikuotų produktų (GMO). Geresnis įsisavinimas = pilnavertiškesnė mityba!

  „Canine Caviar“ Apribotos Sudėties Mitybos šarminantys ėdalai visi yra mažai angliavandenių turintys, mažai glikemiški, holistiniai, be glitimo ir be GMO, be kviečių, be šalutinių perdirbimo produktų, be tapijokų ar bulvių.

    „Canine Caviar“ Apribotos Sudėties Mitybos šarminančių holistinių ėdalų privalumas tas, kad
šarminės holistinės dietos suteikia daugiau deguonies jūsų augintinių organizmo ląstelėms, kurios:


- sumažina anaerobinį aktyvumą (senėjimą)
- sumažina odos pažeidimus, niežulį, šėrimasi ir uždegiminius taškus
- sumažina pavojų sveikatai ir degeneracines ligas
- sumažina virškinimo sutrikimus
- sumažina ląstelių degeneraciją
- įgalina DNR koduojamam savęs atkūrimo mechanizmui tinkamai veikti.

  

  • Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruoti