„Canine Caviar“ fermentacinė kultūra nėra tik dar vienas probiotikas

Mūsų procesas yra unikalus, sudėtingas, brangus ir užima daug laiko, tačiau, mūsų nuomone, tai yra geriausias būdas sukurti tikrą fermentacinį produktą. Jis gamina enzimus, pieno fermentus ir B grupės vitaminus. Kiekviena ląstelė turi storą membraną, per kurią išskiria fermentus, kofermentus ir vitaminus į aplinkines terpes. Fermentai yra gyvybiškai svarbūs, be jų gyvybė negalėtų egzistuoti. 

„Canine Caviar“ fermentinės kultūros efektas neparemtas gyvų mielių panaudojimu. Produktas gaminamas iš anksto fermentuojant ir švelniai džiovinant, kad gauti maistingą ingredientą, praturtintą ir konservuotą sveikais metabolitais. Šie praturtinti metabolitai pagerina maisto virškinimą ir stabilizuoja natūralią gyvūno mikrobiotą. Mūsų fermentinėse kultūrose esantys fermentai padeda skaidyti baltymus į tinkamas aminorūgštis. Naudojant šią fermentacijos kultūrą, gyvūnui suteikiamas pranašumas, kai pagrindinės maistinės medžiagos tampa labiau prieinamos ilgesnį laiką virškinimo procese ir todėl geriau įsisavinamos.


Skirtingai nuo alaus mielių, kurios yra šalutinis etanolio produktas, kuris yra stipriai kaitinamas ir greitai džiovinamas, „Canine Caviar“ fermentacijos kultūros gaminamos ir džiovinamos mažai kaitinant, kad nebūtų pažeisti jų fermentacijos metu susidarę metabolitai. Metabolitai prisideda prie tinkamos žarnyno funkcijos, kuri yra ne tik absorbuoti maistines medžiagas. Tai prisideda prie sveikesnės žarnyno ląstelių struktūros arba žarnyno morfologijos, sukuriant didesnį aktyvaus paviršiaus plotą. Žarnynas taip pat yra organizmo pats aktyviausias imuniteto palaikymo organas, ginantis nuo nesveikų bakterijų ir skatinantis imunines ląsteles kovoti su infekcija.


Kaip ir probiotikai, „Canine Caviar“ fermentacijos kultūros skatina natūralių gyvūno žarnyno mikroorganizmų dydį ir stabilumą. Daugiau mikroorganizmų pagerina virškinimą ir apsaugo nuo atsitiktinių virškinimo sutrikimų. Skirtingai nuo gyvų mielių ar probiotikų, kurie neišgyvena ekstruzijos proceso, „Canine Caviar“ fermentacijos kultūra nėra tokia jautri šilumai. Taip yra todėl, kad, kaip minėta anksčiau, produkto funkcijai ir norimam efektui gauti, pasikliaujame ne gyvais mielių organizmais, o metabolitais, kuriuos jie gamino pradinėje fermentacijoje ir išsaugojo kultūroje. „Canine Caviar“ fermentacijos kultūra nėra „inaktyvuota“ karščiu terminio apdirbimo metu, nes stabilūs ir aktyvūs metabolitai išlieka funkcionalūs.
„Canine Caviar“ fermentacijos kultūrą vartojantys gyvūnai suvirškina daugiau savo maisto. Tai reiškia daugiau maistingumo ir mažiaus išmatų.

Gyvūnams patinka skonis – Augintinių šeimininkams patinka rezultatai

Nepriklausomas tyrimas  (užsakytas ne Canine Caviar)

Įrodyta, kad Canine Caviar probiotinė fermentacijos kultūra yra efektyvi normalizuojant virškinimą ir mažinant išmatų tūrį.
Mūsų probiotinė fermentavimo kultūra neseniai buvo įtraukta į virškinamumo tyrimus, kuriuos atliko nepriklausoma laboratorija. Šunys buvo įkurdinti atskirai suskirstant pagal medžiagų apykaitos vienetus ir 12 dienų valgė vieną iš dviejų 26% baltymų ir 16% riebalų turinčių dietų.

Vienos iš dietų sudėtyje buvo populiaraus probiotikų prekės ženklo produktas ir kitame buvo Canine Caviar probiotinė fermentacijos kultūra. Nors maistinių medžiagų absorbcija iš šių dviejų dietų nebuvo skirtinga, dieta, kurioje buvo mūsų probiotinė fermentacinė kultūra, žymiai pagerino šuns išmatų kiekį ir konsistenciją. Tai yra pagerėjimas, kurį augintinių šeimininkai įvertins.

Šunų, maitinamų racionu su Canine Caviar probiotikų fermentacijos kultūra, išmatų kiekis buvo daug mažesnis nei šunų, valgančių maistą, kuriame buvo kitų probiotikų. Iš kiekvieno suvartoto svaro ( amer. svaras =0.454 kilogramo ) maisto Canine Caviar dietos susiformavo 0,59 lb išmatų, tai buvo 11% mažiau, nei 0,66 lb, kurių susidarė vartojant dietas su naudojančias kitus probiotikus. Be to, kad šunys išskiria mažiau išmatų, jie, vartojant maistą su Canine Caviar probiotikų fermentacijos kultūra, taip pat išskyrė mažiau minkštų išmatų ir daugiau normalios konsistencijos išmatų. Daugiau nei 25% išmatų, išskirtų maitinant dietomis su kitais probiotikais, kategorijos buvo minkštesnės konsistencijos nei įprastai, o maitinant dieta su Canine Caviar probiotikų fermentacijos kultūra minkštų išmatų išskirta nebuvo ir tik 15% buvo fiksuotos kaip vidutiniškai minkštos.Jūs jau žinote, kad Canine Caviar turi skonį, kuriam teikia pirmenybę ir jūsų gyvūnai. Galite jaustis užtikrintai, kaip palaikome optimalų virškinimas mūsų kuriamose dietose - savybė, kurią augintinių šeimininkai pamėgs dar daugiau.

Pagarbiai
„Canine Caviar Pet Foods, Inc.“

  

  • Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruoti