Canine Caviar Sweet potato dog treats

 • Canine Caviar Sweet potato dog treats

  Pakuotės dydis Kaina Pirkti
  340 gr
  7.78 su PVM
  Į krepšelį  
  170 gr
  4.67 su PVM
  Į krepšelį  
 • Puikus ląstelienos šaltinis
  Canine Caviar saldžiųjų bulvių skanėstai yra puikus ląstelienos šaltinis šunims. Šių skanėstų maistinės skaidulos puikiai tinka šunims, kenčiantiems nuo skystų išmatų ir viduriavimo.
  Neapdorota alternatyva
  Canine Caviar’s sweet potato dog treats yra puiki alternatyva žaliavinės odos kramtalams. Jei nebenorite šunims duoti žaliavinės odos kramtalų, apsvarstykite galimybę pereiti prie šunims skirtų skanėstų iš saldžiosios bulvės.
  Be riebalų ir mažai kalorijų
  Mūsų alternatyvūs neapdorotų saldžiųjų bulvių šunų skanėstai yra be riebalų ir nekaloringi, vadinasi, tai sveikas pasirinkimas ir išlaikys jūsų šuns svorį.
  Padeda kovoti su vėžiu
  Mūsų alternatyviuose neapdorotų saldžiųjų bulvių šunų skanėstuose gausu antioksidantų, priešuždegiminių ir kovojančių su ligomis komponentų. Šie komponentai padeda kovoti su vėžio ląstelėmis, kurios gali išsivystyti jūsų šuns organizme. „Canine Caviar sweet potato dog treats“ saldžiųjų bulvių šunų skanėstai yra puikus pasirinkimas gydant vėžiu sergančius šunis.
  Holistinis šunų maistas
  „Canine Caviar sweet potato dog treats“ yra holistiniai šunų skanėstai. Tai reiškia, kad mūsų produktai yra skirti specialiai optimaliai mitybai ir jūsų šuns gerovei. Holistiniai šunų skanėstai nenaudoja perdirbtų sudėtinių dalių ar šalutinių jų produktų ir yra kuo natūralesni.
  Be glitimo
  Mūsų alternatyvūs neapdorotų saldžiųjų bulvių šunų skanėstai yra be glitimo. Tai saugus maisto produktas šunims, alergiškiems glitimui, ir šunims, kenčiantiems nuo epilepsijos.

  Sudėtis
  Džiovintos saldžiosios bulvės (batatai)

  Šėrimo rekomendacijos
  2 vnt per dieną.

  Analitinė sudėtis
  Žali baltymai 4,0% min.
  Žali riebalai 0,5% min.
  Neapdorotas pluoštas 8,0% maks.
  Drėgmė 8,0% maks.
   

 • Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruoti