Canine Caviar’s Synergy Dehydrated Vegetable Mix

 • Canine Caviar’s Synergy Dehydrated Vegetable Mix

 • Privalumai ir nauda

  Puikus skaidulų šaltinis šunims
  Canine Caviar „Synergy Dehidrated Vegetable Mix“ yra puikus ląstelienos šaltinis šunims. Šios skaidulos puikiai tinka šunims, kenčiantiems nuo viduriavimo.

  Daug baltymų
  Mūsų „Synergy“ dehidruotame daržovių mišinyje yra daug baltymų, todėl tai puikus pasirinkimas jūsų šuniui.

  Holistinis šunų maistas
  Canine Caviar „Synergy Dehidrated Vegetable Mix“ yra holistinis šunų papildas. Tai reiškia, kad mūsų produktai yra orientuoti į tai, kad būtų specialiai sukurti optimaliai mitybai ir jūsų šuns gerovei. Holistiniai šunų papildai nenaudoja perdirbtų dalių ar šalutinių produktų ingredientų ir yra kuo natūralesni.

  Be glitimo
  Dehidratuotas daržovių mišinys „Synergy“ yra daržovių šaltinis be glitimo. Tai saugus maisto produktas šunims, alergiškiems glitimui, ir šunims, kenčiantiems nuo epilepsijos.

  Sudėtis


  Dehidratuotos morkos, dehidratuotos purpurinės saldžiosios bulvės, dehidratuoti burokėliai, dehidratuoti moliūgai, dehidruotos žaliosios paprikos, dehidratuoti špinatai, dehidratuoti brokoliai, dehidruoti salierai, dehidruoti obuoliai, džiovinti pomidorai, dehidratuoti česnakai.

  Analitinė sudėtis

  Žali baltymai 11,0% min.
  Žali riebalai 2,7% min.
  Žalia ląsteliena 14,5% maks.
  Drėgmė 7,0% maks.

  Šėrimo rekomendacijos

  Rekomenduojamas dozavimas 1/2 stiklinės „Synergy“ sauso daržovių mišinio kiekvienam 20 – 25 kg šuns kūno svorio. Sumaišykite 1/2 stiklinės sauso „Synergy“ daržovių mišinio su 1 stikline vandens ir palikite 30 minučių pabrinkti arba sumaišykite prieš naktį ir per naktį laikykite šaldytuve.

  Tik papildomam šėrimui: jei norite papildyti savo šuns racioną, kad sukurti augintiniui pilnavertę mitybą, sumaišykite „Synergy“ sausą daržovių mišinį su Canine Caviar rudadumbliais ir konservais.

  Orientacinės proporcijų gairės, norint paruoštį racioną RAW/BARF mitybos principu:
  24 kg svorio šuniui, jums reikia, pavyzdžiui:

  370g mėsos
  120 g „Synergy“ sauso daržovių mišinio
  2 arbatiniai šaukšteliai rudadumblių ( Canine Caviar Organic Norvegian Sun-cured KELP )
    

 • Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruoti