Šarminė šunų mityba - ką reikia žinoti apie šarmingumą

Šarminė šunų mityba - ką reikia žinoti apie šarmingumą

Labai svarbu rasti tinkamą šuns šėrimą. Jūsų šuns maistas lemia daugelį jūsų šuns aspektų. Energija, kurią jis turi dienos metu, jo imuninės sistemos stiprumas ir galimybės vystytis lėtinėms ligoms. Rasti tinkamą mitybą ne tik svarbu, bet ir sudėtinga! Rinkoje yra daugybė pašarų rūšių. Galite rinktis be grūdų, ribotų ingredientų, veganiškų, be sintetinių medžiagų, neapdorotų, mokslinių dietų ir dar daugiau. Tai žlugdo, nes norime savo draugams suteikti tik geriausia ką galime. 

Pažvelkime į šarminį šėrimą ir kaip šarmingumas gali būti naudingas jūsų šuniui

   Canine Caviar žino, kas tai yra, kai nori tik geriausio savo šuniui. O kas, jei mes jums pasakysime, kad yra maistas, kuris maksimaliai pagerina jūsų šuns sveikatą? Skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa, bet ar ne neįmanoma? Yra specialus šėrimas, kuris gali padėti pagerinti jūsų šuns sveikatą ir netgi padėti išspręsti įvairias sveikatos problemas. Šis maitinimas vadinamas šarmine dieta. Šie unikalūs moksliškai sukurti pašarai padės jūsų augintiniui pasiekti naują sveikatos lygį, kurio jis niekada negalėjo pasiekti. Bet kas yra šarminė dieta? Kaip šarmingumas padeda mano šuniui? Ar šarminė dieta tinka mano geriausiam draugui? Atidžiai apžiūrėkime šarmingumą ir jo teikiamą naudą.

             Šarmingumo supratimas

   Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra gerai suprasti šarmingumą. Taigi, ką iš tikrųjų reiškia „šarminis“? Norėdami atsakyti į šį klausimą, turime grįžti prie chemijos vidurinėje mokykloje. Jei tada nekreipėte dėmesio, tai dabar atėjo laikas atpirkti save. pH skalė (vandenilio potencialas) nurodo, kaip kažkas rūgštus ar šarminis. Tai veikia skalėje nuo 1 iki 14, kur 7 yra neutralus taškas.


   Štai pavyzdys: jautienos pH yra 5, rūgštinis, daugumos vandens pH yra apie 7, o brokolių pH yra 8, t.y. šarminis. Ne tik maistas, kurį valgote, yra rūgštus ar šarminis, bet ir jūsų šuns kūnas. Kūno sistemos veikia skirtingais lygmenimis, priklausomai nuo pašaro, kurį valgo jūsų šuo. Šis lygis gali būti rūgštus, neutralus ar šarminis - viskas priklauso nuo to, kokį maistą jūsų augintinis vartoja kasdien. Tinkamiausias šunims, kai pH yra 7,1–7,4. Jei jūsų šuns pH yra šioje aukso srityje, jo sveikata yra geriausios būklės.

   Ar svarbu, kad mano šuns organizmo pH yra šiek tiek rūgštus, ar šiek tiek šarminis? Taip, tai svarbu. Organizmo rūgštingumas ar šarmingumas lemia, kaip jis veiks. Pakalbėkime šiek tiek daugiau apie tai.

  Kūnas funkcionuoja esant įvairiems pH lygiams. Norint tinkamai funkcionuoti, daugeliui svarbiausių kūno dalių reikalingas šarmas. Tai apima smegenis, seiles, širdį, audinius, kepenis, kasą ir žarnas. Taip pat pamatysite, kad daugelis siūlomų diapazonų apima 7,1–7,4 aukso sritį, apie kurį kalbėjome anksčiau. Turime sutelkti dėmesį į mitybą, kuri galėtų patenkinti šiuos poreikius. Šėrimas šarminiu pagrindu gali to pasiekti. „Canine Caviar“ šarminiai ėdalai palaikys jūsų šuns pH toje aukso srityje. Kūnas bus sveikiausias, nes pagrindiniai organai ir sistemos veiks maksimaliai efektyviai.

  Puiku tai, kad pamatysite pokyčius savo šuns būsenoje. Jūsų šuo turės daugiau energijos ir jausis sveikesnis, pavyzdžiui, gers daugiau vandens ir bus mažiau išmatų.

            Ką daryti, jei mano šuns organizmas yra per daug užrūgštėjęs?

  Kokį poveikį rūgštingumas turi jūsų šuniui? Na, pirmiausia, nukentės pagrindiniai organai, kuriems reikalinga šarminė terpė. Šių organų rūgštingumas pradės juos pažeisti, o tai gali sukelti sveikatos problemų. Rūgštingumas taip pat sumažina deguonies kiekį kraujyje - būtiną kraujo ląstelių komponentą. Pernelyg rūgštus organizmas taip pat turi didelę tikimybę susirgti degeneracinėmis ligomis.

         Šarminės dietos privalumai:

                   Čia yra didžiausi šarminės dietos pranašumai

 Dabar, kai žinome, kas yra šarmingumas ir koks jis svarbus, pakalbėkime apie šarmingumu pagrįstos mitybos naudą.

Kaip laukinių vilkų dieta

  Šarminė dieta yra artimiausia šuns dieta, mėgdžiojanti jo protėvius, vilkus. Kai vilkai gaudo savo grobį, vieta, kurioje jie susitelkę, yra labai šarminė. Kraujas, organai, žarnos, smegenų skystis turi šarmingumą. Šarminė dieta turėtų atkurti turtingus šarmo šaltinius, būdingus laukiniams vilkams.

Daugiau deguonies organizme

   Visi žinome, kad kūnui normaliai funkcionuoti ir būti sveikam reikia deguonies. Rūgštinės dietos, kaip minėjome anksčiau, riboja deguonies tekėjimą ir kenkia organams. Šarmingumas padeda organizmui tiekti daugiau deguonies. Organai gauna sveikesnį, stabilų deguonies tiekimą ir gali geriau atlikti savo darbą.

Sumažėjęs anaerobinis aktyvumas

  Anaerobinis aktyvumas yra trumpas energijos suvartojimas. Šios rūšies veiklai reikia daugiau deguonies, nei organizmas gavo, o tai lemia raumenų nuovargį ir pagreitėjusį senėjimą. Šarmingumas, kaip ką tik sakėme, suteikia kūnui daugiau deguonies. Tai reiškia, kad anaerobinis aktyvumas nėra toks reikšmingas. Rezultatas - mažesnis raumenų nuovargis ir anti-senėjimo galimybės. Jūsų šuo geriau jausis ir atrodys maitinamas šarminės mitybos principu.

Geriausia lėtinių ligų prevencija

 „Rūgštiniai“ gyvūnų kūnai leidžia vystytis lėtinėms ligoms dėl blogos organų būsenos. Jei šunys negydomi, šunys gali susirgti įvairiomis gyvybei pavojingomis ligomis. Šarminis šėrimas šiuo atžvilgiu turi didelę reikšmę. Kadangi šarmingumas padeda organams pasiekti sveiką pH lygį, sumažėja sveikatos problemų tikimybė.

                Kaip Canine Caviar pasiekia šarmingumą

Unikali šarminė formulė

   Canine Caviar pašarinės kompozicijos yra vienintelės rinkoje, sukurtos šarminei aplinkai organizme sukurti. Kaip mes garantuojame šarmingumą? Reikia išsamios mokslinės formuluotės. Mes įtraukiame tik tuos ingredientus, kurie yra naudingi jūsų šuniui, padeda išlaikyti šarmų pusiausvyrą. Pavyzdžiui, mėsa yra rūgštaus pobūdžio, todėl, norėdami subalansuoti rūgštingumą, mes įtraukiame įvairias augalines medžiagas, kurios yra šarminės.
  Taip pat prisimename kiekvieno ingrediento proporcijas. Per daug mėsos ir mišinys bus per rūgštus, tačiau jei jos nepakanka, jūsų šuo negaus pakankamai amino rūgščių, kurių jam reikia. Canine Caviar visada suras tinkamą pusiausvyrą, kad sukurtų teigiamą šarmingumą ir suteiktų naudos, kurios reikia jūsų šunims.

Šaltinis - laisvai laikomų gyvūnų sritis

   Svarbus šarmingumo faktorius yra tai, iš kur kilę ingredientai. Savo ingredientus pašarams mes gauname iš kokybiškų šaltinių. Pavyzdžiui, mūsų mėsa gaunama iš natūraliai užaugintų gyvūnų, tinkamų naudoti žmonėms; daugelis jų - JAV. Kadangi iš tokių šaltinių gauta mėsa yra mažiau rūgšti, priešingai perdirbtai mėsai.
   Apdorota mėsa turi didesnį rūgštingumą (kaip ir dauguma perdirbtos mėsos), todėl ji nėra mūsų kokybiškų žaliavų šaltinis. Suteikiant gyvūnams galimybę gyventi taip, kaip jie turėtų (laisvai laikomi), padedame jiems natūraliai augti ir vystytis. Nereikia jokių augimo hormonų ar kitų nenatūralių stimuliatorių. Šis požiūris padeda užtikrinti šarmingumą mūsų šunų pašaruose.

Augalai iššaukiantys šarminę reakciją

   Paskutinis svarbus mūsų pašaro komponentas yra šarminių augalinių komponentų kolekcija. Į pašarą mes įtraukiame augalines medžiagas, kurios padeda padidinti šarmingumą ir tarnauja kitiems tikslams, pavyzdžiui, gerinti virškinimą. Kai kurie iš mūsų išvardytų vaistažolių yra saulėje džiovinti dumbliai, vaistinė ožragė, mėtos, papajos, erškėtuogės vaisiai ir jucca shidiger ekstraktas. Mes įtraukiame augalinius preparatus, kurie yra naudingi keliems tikslams.

  Kai mes deriname šiuos tris veiksnius, galutinis produktas yra maisto gabaliukai, kurie visiškai patenkina jūsų šuns poreikius ir skatina neginčijamą šarminę filosofiją.

Šiek tiek apie Canine Caviar

   Canine Caviar yra vienintelis šarminis maistas šunims. Atrodo, kad mes stengiamės sukurti šarminį efektą, tačiau esame pasiryžę visur ir visada užtikrinti šunims gerą sveikatą. Mūsų pašarai gaminami specialiai apribojant ingredientus - kiekviename pašare naudojame tik vieną baltymą ir vieną sudėtinį angliavandenį. Tai padeda įsisavinti maistines medžiagas, tokias kaip amino rūgštys ir vitaminai. Mes turime pašarus ir su naudingomis grūdinėmis dalimis, ir be grūdų, todėl galime rinktis iš įvairių formulių, bet visada šarminių.

   Mes turime šiuos puikius šunų ėdalo receptus: Grain-Free Puppy, Free Spirit, Open Meadow, Special Needs, Open Sky ir Wild Ocean. Kiekviename iš jų panaudota unikalūs naudingų baltymų šaltiniuai, tokie kaip aviena, antis ir silkė. Mums patinka įvairovė, tam kad šunys galėtų gauti įvairovę baltymų. Taigi jie gali gauti visą būtiniausių amino rūgščių ir maistinių medžiagų asortimentą.
  Dabar turėtumėte žinoti, ar šarmingumas tinka šunims. Šarmingumas dietose, turinčiose nedaug ingredientų, suteikia daugybę įvairių privalumų, skirtų padėti jūsų šuns kūnui jaustis gerai. Jūsų šuo jausis energingesnis ir sveikesnis, todėl išbandykite šarminį maistą. Tavo šuo tau padėkos!
 

  • Prenumeruok ir gauk mūsų naujienas pirmas! Prenumeruoti